Jeneratör

Jeneratör Çeşitleri

Jeneratörlerin birçok çeşidi mevcuttur. Ancak temel olarak 2 jeneratör çeşidi olduğu söylenebilir:

  1. benzinli jeneratör,
  2. dizel jeneratör,

Standart ürün gamımızda bulunan 18 kVA ile 2800 kVA güç aralığındaki kabinli ve kabinsiz dizel jeneratör setlerimizin yanı sıra, kurumların ihtiyaçlarına özel tasarlanan çözümler de sunuyoruz.

Fma Jeneratör 18 kVA – 2500 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır.
Yurt içinde ve yurt dışında inşaat, petrol, gıda, sağlık, eğlence, Telekom ve bir çok sanayii sektörü ile kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyaçlarını yeni ürün satışı, her güçte jeneratör kiralama ve 7/24 yaygın servis ağı ile karşılamaktadır.

Dünya kalitesi standartlarında üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla, daha çok ülkede “enerji kaynağı” olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Fma Jeneratör konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, sahip olduğu kaliteli araçlarla donatılmış montaj hatlarındai tüm iklim koşullarında yüksek performansla çalışmaya elverişli dizel jeneratör setleri üretip müşterilerine sunmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ana prensip haline getiren fma Jeneratör’ün ürettiği bütün ürünler uzman deneyimli kontrol personelleri tarafından giriş kontrolünden nihai ürün kontrolüne kadar, üretimin her aşamasında gerekli fonksiyoni performans ve güvenlik testlerinden, yüksek teknolojiye sahip test cihazlarıyla, büyük bir titizlikle geçirilmektedir.

Muhtelif markalardaki jeneratörlerinizin tamir bakım ve montajıda tarafımızdan yapılmaktadır.